וילונות גלילה

וילונות גלילה הינם וילונות שימושיים עבור פינות רבות של הבית והמשרד, בעל מראה מינימליסטי ומשתלב מעולה עם סגנון העיצוב המודרני של היום. וילון הגלילה הינו יריעת בד שעברה תהליך הקשחה ומיוצר מבדים דוחי אבק ועמידים לשהייה ממושכת בפני קרני השמש. בד הגלילה נגלל על צינור האלומיניום בתפעול ידני או חשמלי לפי בחירה. ניתן לקבל וילונות גלילה עם בדים חסיני אש שאושרו ע"י מכון התקנים הישראלי.

גלילת האפלה– פתרון אולטימטיבי לקבלת החשכה נעימה ומלאה בחלל. משמש פעמים רבות כמוצר משלים מאחורי וילון דקורטיבי והתוצאה מראה עשיר ויוקרתי.

גלילת הצללה– בדים המאפשרים חדירת אור לתוך החלל תוך סינון קרני ושמש ויצירת הצללה עדינה. קיים מגוון רחב של בדים בצבעיים וסגנונות שונים.

גלילה רשת צרפתית– בדומה לגלילת הצללה מאפשר להמשיך לראות את הנוף הנשקף דרך הוילון. מוצר זה אופנתי בעולם המשרדי, קל לניקוי וכחלק מהחידושים מאפשר סינון קרינת UV.

וילון גלילה כבר זמן רב נחשב פתרון הצללה ייחודי ואידיאלי, הוא ממלא בעיקר את תפקידו כוילון אשר חוסם קרינה ומכניס כמות אור בדיוק לפי צרכי הלקוח. האפשרות של בחירה הצללת אור או האפלה של קרני שמש נותנים פתרון פרקטי ואיכותי השומר על הפרטיות של דיירי הבית מצד אחד מצד שני ממלא תפקיד עיקרי בחדירת אור השמש לחלל הבית.

בין אם יש צורך בהצללה או כמובן האפלה להסתרה ואטימה מוחלטת של השמש מבחוץ,  וילון גלילה מבית דומוס הוא הפתרון הטוב ביותר בשביל כל לקוח ולקוח. הדרישה הרבה של וילון גלילה בכל בית בישראל הביאה ליצירת מגוון חדש של וילונות המותאמות לכל אחד, כיום ניתן לראות וילונות גלילה במבחר רחב של צבעים וגוונים ובכך מספקים טאץ' עיצובי ופרקטיות מאידך.

התקנה של וילון גלילה צריכה להיעשות בצורה המדויקת ביותר כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר, ואנחנו סיטי לייט תאורה  נספק לכם וילון גלילה מותאם אישית בהתאם לצרכים שלכם.

סגירת תפריט